Vážené zákaznice, vážení zákazníci.

Snížili jsme pro Vás ceny u téměř 80% paruk a příčesků o 10-15% a u vybraných vlasových paruk až o 20%. Využijte této příležitosti k nákupu a udělejte si radost za nižší a výhodnější ceny.

Váš Salon GIZELA

 

NOVÁ SLEVA !

K hodnotě zdravotního poukazu od nás dostanete navíc slevu 10% z  CELKOVÉ ceny paruky. Sleva je tedy 10% z ceny paruky + 1.000 Kč na ZP

(viz Různé - zdravotní pojišťovny).

Nabídka vybraných modelů značky Camaflex, která patří do skupiny Aderans z Japonska. Firma Aderans je mezi nejslilnějšími a nejstaršími na trhu s parukami. Díky patrnáctileté spolupráci s touto firmou Vám můžeme paruky nabídnout za bezkonkurenční ceny již od 1.990,- Kč, i když se jedná o modely střední cenové kategorie, tedy řádově o 1.000,- Kč dražší. Věříme, že s nimi budete spokojeni a přinesou Vám mnoho radosti i užitku.

Váš Salón GIZELA

 

DOPRODEJ SE SLEVOU 50%:

Omezený výběr barev. Akce platí do vyprodání zásob.

Údaje uvedené na těchto stránkách mají pouze informativní charakter. Tato nabídka není nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky nevzniká nárok na uzavření smlouvy.