Zaregistrujte se a získáte okamžitou slevu 5% na nákup
  • 1 z 3
 

Cestovní set Shampoo/Balsam EW 2x 50ml na syntetické paruky

 

Cestovní set Shampoo/Balsam 2x 50ml Ellen Wille na umělé vlasy.

Dostupnost Skladem
270 Kč
   
Značka Ellen Wille
Kategorie Paruky a tupé
 

Cestovní set Shampoo/Balsam 2x 50ml Ellen Wille na umělé vlasy

Balení obsahuje šampon 50ml a balzám 50ml. Vhodné na cesty.

Výrobky obsahují kaučukové směsi, které jsou určeny speciálně pro výživu a úpravu umělého vlákna. Při ošetřování výrobků z umělého vlákna platí pravidlo "NIC, CO JE URČENO POUZE NA ŽIVÝ VLAS SE NEPOUŽÍVÁ NA UMĚLÉ VLÁKNO A NAOPAK".

Péče o model:

  1. Dvě lžíce SHAMPOO rozmíchejte v jednom litru vlažné vody. Do připravené lázně vložte na pět minut Váš model. V žádném případě model netřete a neždímejte! Po pěti minutách model opláchněte vlažnou vodou.
  2. Ve vlažné vodě rozmíchejte 1 – 2 lžíce přípravku BALSAM a model vložte do roztoku nejméně na deset minut. Neoplachujte! Šetrným mačkáním lehce vysušte v ručníku a za zadní část pověste na šňůru a upevněte dvěma kolíčky. Není vhodné sušení na polystyrenové hlavě, protože doba schnutí se prodlužuje a vlas se nenačechrá.
  3. Nechte volně uschnout, vyvarujte se vysokých teplot, v žádném případě NEFENUJTE,NEKULMUJTE a mokrý model NEPROČESÁVEJTE ! Pozor na páru z trouby a z hrnců při vaření!
  4. Již suché vlasy nastříkejte CONDITIONEREM, který obsahuje ochranný UV faktor působící proti lámavosti. Conditioner prodlužuje životnost modelu, zabraňuje elektrizování vlasů a dodává jim přirozený lesk.
  5. Pro zpevnění účesu a přirozený lesk lze použít pouze speciální lak na parukyHAARSPRAY.
  6. Vyvarujte se nešetrného zacházení s modelem (tj. časté kartáčování, tření o límec kabátů nebo o opěrné plochy). Paruky odkládejte na polystyrenové hlavy a příčesy odkládejte tak, aby byly ve svislé poloze.
  7. K regeneraci a vrácení přirozeného lesku starších a déle nošených paruk slouží regenerační GLANZSPRAY, který se nastříká po umytí na suché vlasy.
  8. HAIR-TIP-LIQUID je olej, který je určen na ochranu vlasových špiček. Pár kapek rozetřete v dlaních a zapracujte do konců účesu. Olej vlákno obalí, to je pak hladší a necuchá se tak rychle, zmenšuje se otěr.

V případě nastříkání do očí okamžitě vypláchněte čistou vodou. Pokud problémy přetrvávají, vyhledejte lékaře.